В Україні з’явиться новий майданчик для збуту агропродукції

Для виробників та постачальників сільськогосподарської продукції в Україні розробляється онлайн-платформа Retail Guidebook.

Про це пише прес-служба «Української асоціації бізнесу та торгівлі»  (UBTA).

Зазначається, що проект створений UBTA у партнерстві з Офісом ефективного регулювання (BRDO).

Згідно з повідомленням, платформа буде реалізована у форматі веб-порталу та міститиме систематизовану інформацію про співпрацю з основними каналами збуту аграрної продукції. А саме: з національними та регіональними торговими мережами, представниками HoReCa та кейтерингу, трейдерами, переробниками, дистриб’юторами та маркетплейсами.

«На етапі реалізації розробники Retail Guidebook врахували ключові потреби українських підприємців. Завдяки платформі виробники та постачальники сільгосппродукції отримають реальні вимоги щодо роботи з торговельними мережами, якісну базу контактів основних каналів збуту та умови співпраці», — йдеться у повідомленні.

Крім того, спрощення доступу до ринкової інформації сприятиме підвищенню активності аграрного бізнесу в Україні.

Згідно з повідомленням, на базі  веб-порталу є  база каналів збуту та потенційних клієнтів, інформація про органи сертифікації. Онлайн проект орієнтований також на рітейлерів, зацікавлених у формуванні привабливої ​​товарної полиці та покращенні клієнтського сервісу.