Уряд виділив 146 млн грн компенсації аграріям за придбану сільгосптехніку

Аграріям України в рамках бюджетної програми «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки і обладнання вітчизняного виробництва» направлено 146,4 млн грн за серпень 2021 р 

Про це повідомляє прес-служба Мінагропроду. 

Відзначається, що кошти отримають 925 сільгосптоваровиробників, які придбали 3 044 одиниць техніки та обладнання на загальну суму 585,4 млн грн (без ПДВ). 

Крім того, залишок бюджетних коштів за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки і обладнання вітчизняного виробництва» після виплати складе 307,6 млн грн. 

Згідно з повідомленням, розмір компенсації становить 25% вартості (без урахування ПДВ) за придбані техніку та обладнання, які на момент вчинення через уповноважений банк оплати на їх придбання були включені в перелік, розміщеному на офіційному сайті Мінекономіки. 

« Бюджетні кошти спрямовуються на забезпечення сільськогосподарських товаровиробників вітчизняною технікою і обладнанням для агропромислового комплексу шляхом здійснення часткової компенсації вартості техніки та обладнання, закуплених у вітчизняних виробників і / або їх дилерів », — йдеться в повідомленні.