Уряд України відклав розгляд можливості підвищення ставки єдиного податку для аграріїв

Уряд України відклав розгляд питання підвищення ставки єдиного податку для аграріїв, повідомили в Всеукраїнській Аграрної Раді.

Як говориться в повідомленні, в ході засідання уряду 12 травня був презентований законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень». У первинній редакції документа пропонувалося збільшити приблизно в 2 рази ставку єдиного податку для платників четвертої групи.

Крім того, документом передбачалося внесення змін до оподаткування ПДВ операцій з постачання сільськогосподарської продукції. Зокрема, пропонувалося відшкодовувати ПДВ експортерам після отримання ними коштів за продукцію.

«Завдяки роботі міністра аграрної політики Романа Лещенко, його чіткої і послідовної позиції дані пункти були вилучені із законопроекту. Питання оподаткування і детінізації агросектора будуть винесені в окремий законопроект, який буде вирішувати порушені проблеми », — підкреслили в ВАР.

В асоціації також уточнили, що доопрацьована редакція даного законопроекту буде представлена ​​уряду тільки після його всебічного професійного та конструктивного обговорення з аграріями, яке організовує Мінагрополітики України.