Податкове навантаження на фермерів може зменшитися

В Україні планують зменшити податкове навантаження для фермерів. Про це заявив народний депутат «Слуга народу», голова підкомітету з питань місцевих податків і зборів Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Мар’ян Заблоцький під час II ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕРМЕРСЬКОГО ФОРУМУ «Всеукраїнський Конгрес Фермерів». Про це повідомляє agronews.ua.

   “Дійсно це не правильно, що за одну ту саму землю різні субєкти господарювання сплачують різний податок. Такого не може бути в принципі. І тут я точно готовий поправити це в податковому кодексі, ввести там певні правила”, – наголосив Заблоцький.

   Мар’ян Заблоцький зазначив, що у 2018 році він був автором поправки, яка запровадила національну базу даних місцевих податків.

   “Ми чітко там бачимо певні перекоси. І ми точно можемо запровадити рівні правила гри –  це я точно можу пообіцяти”, – підкреслив він.

   Мар’ян Заблоцький додав, що є законопроект № 3031 і було б цікаво його обговорити, тому що це може бути одна з найбільших змін податкування в агропромисловості.

   “І там ми можливо передбачимо пільги для фермерів, щоб ви платили менше податків і податкове навантаження на фермерів стало меншим”, – наголосив він.

Податкове навантаження на фермерів може зменшитися