Названа ще одна причина, чому ростуть ціни на добрива

Індекс цін на азотні добрива Profercy досяг найвищого рівня з моменту створення — 379, 49 пунктів, що є показником низьких продажів і високу ціну.

У ряді регіонів світу спостерігається дуже низька активність на ринку азотних добрив. Причиною стало швидке зростання цін на карбамід в попередньому місяці і введення експортного контролю в Китаї.

Згідно з матеріалом, Китай зменшить експорт карбаміду в Індію, тоді як поставки в Південну Корею невеликих вантажів зовсім були скасовані.

Експерти відзначають, що знижений купівельний інтерес спостерігається в регіонах Південно-Східної Азії, Західної Європи та США, а на Близькому Сході ціни на гранульований карбамід досягли рекордного показника з 2008 р Причиною стало закриття тендерів на поставки в Ефіопії.

Тільки в Латинській Америці, де готуються до вегетаційного сезону і Індії, яка має дефіцит карбаміду в розмірі 3,5 млн т спостерігається попит на азотні добрива. На думку експертів, ситуація, що склалася загрожує подальшим підвищенням ціни на карбамід.