Кабмін схвалив концепцію розвитку овочівництва до 2025 року

Кабінет міністрів України на засіданні схвалив концепцію державної цільової програми розвитку овочівництва до 2025 р, яка спрямована на розвиток галузі овочівництва та забезпечення населення високоякісною овочевою продукцією.

Про це повідомила прес-служба Мінекономіки.

Відзначається, що до онцепція розроблена Мінекономіки за дорученням Президента України Володимира Зеленського після робочої поїздки в Херсонську область.

«Програма розвитку овочівництва до 2025 р, яка буде розроблена на основі схваленої концепції, стане важливою ланкою на шляху створення організаційно-економічних умов для підвищення ефективності та конкурентоспроможності галузі овочівництва. Збільшення обсягів виробництва якісної продукції з доданою вартістю сприятиме розвитку підприємництва на селі та реалізації експортного потенціалу країни », — зазначив міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Ігор Петрашко .

Реалізація Державної цільової програми розвитку овочівництва дозволить до 2025 р .:

  • Підвищити ефективність і конкурентну спроможність овочівництва шляхом забезпечення в повному обсязі населення високоякісною, доступною за ціною продукцією.
  • Збільшити частку підприємств, що займаються виробництвом овочів, в тому числі сімейних фермерських господарств і сільськогосподарських кооперативів, а також створити відповідні спеціалізовані кластери.
  • Забезпечити ефективний розвиток вітчизняної аграрної науки.