Проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти» повідомляє, що продовжується реєстрація учасників п’ятої національної конференції «Мільйон із гектара«, яка відбудеться 28 лютого у столиці нашої держави – м. Київ!

Конференція справді є подією, яка започатковує тренди розвитку нішевих сегментів аграрного ринку України та, зокрема, його плодоовочевого сектору. Під час ювілейної столичної конференції організатор події, проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти», пропонує обговорити інвестиційні можливості саме в тих сегментах які, на наш погляд, будуть представляти ключові тренди ринку в Україні в найближчі роки.

Отже, 28 лютого 2019 р. пропонуємо звернути особливу увагу на такі напрямки, як вирощування і продажі спаржі, сушка нішевих культур та їх заморозка.

Ринок спаржі, за оцінками експертів, в найближче десятиліття буде демонструвати одні з найшвидших темпів зростання в Україні, особливо з точки зору експортних перспектив, адже сім країн із списку топ-10 найбільших імпортерів спаржі у світі знаходяться у Західній Європі. Експортний фокус буде актуальним і для сегментів сушки та заморозки нішевих культур. ЄС щорічно імпортує тільки сушених овочів на суму, більшу за $1 млрд., а найшвидші темпи зростання попиту можуть фіксуватися у зовсім незвичних сегментах сушених продуктів. Сегмент заморозки не є новим для України, проте і тут є досі нерозкриті можливості та ринки. Наприклад, сусідня Польща експортує заморожених овочів і фруктів на суму близько $800 млн, а Україна – поки що у 10 разів менше.

Окрім спаржі та заморозки до уваги делегатів події пропонуємо також наступні теми:

— Фінансова і технічна підтримка дрібних фермерських господарств, фінансові проекти та земельне питання

— Правильні стратегії для сегменту нішевих ягід – обліпиха, шипшина і т.д.

— Плівкові теплиці: підбір культур і стратегій співпраці з покупцями

— Промислове горіхівництво: фундук, мигдаль та ін.

— Професійне бджільництво: потенціал подальшого розвитку ринку

— Кролівництво як бізнес для малих і середніх фермерських господарств

— Аквакультура: різні напрямки, сегменти та підходи

— Зелений туризм та ін.

 

Учасники конференції: понад 200 професіоналів і новачків сільськогосподарського бізнесу (в основному, виробники зернових, олійних, технічних, овочевих і плодових культур), які бажають диверсифікувати своє виробництво.

Більш докладна інформація про подію знаходиться на офіційному сайті організаторів: www.fruit-inform.com