Скільки таймів продовжується гра баскетбол?

За правилами FIBA ​​матч поділяється на 4 періоди по 10 хвилин кожен і на 4 періоди по 12 хвилин за правилами NBA. Секундомір зупиняється при кожному свистку судді (у разі помилки, ауту). Кожна команда може замінити одного або кількох гравців під час зупинки гри або в тайм-ауті.

Футбольний матч складається з двох таймів по 45 хвилин кожен, якщо суддя та команди-учасниці не узгодили перед грою іншого варіанту. Будь-яка домовленість про зменшення часу тайму має бути досягнута до початку матчу та не повинна суперечити регламенту змагань.

За даними статистики НБА в середньому баскетбольний матч триває близько 135-140 хвилин. Це справедливо для регулювання, в плей-офф матчі, Як правило, більш затяжні. У європейському баскетбол тривалість матчу коротше – чотири чверті по 10 хвилин, тобто 40 хвилин основного часу.

Оптимальним часом для тренування у спортивному залі буде від 40 до 90 хвилин. Таймінг може трохи змінюватись в залежності від завдань та типу навантажень.