Ізоляція Китаю — шанс для українських виробників часнику?

Європейці шукають альтернативу часнику з Китаю. Тому перед українською продукцією відкриваються хороші перспективи для експорту.

Світовому ринку часнику притаманний постійний ріст як в поставках, так і в споживанні. До недавнього часу найбільшим виробником і експортером був Китай з часткою ринку в 80%.

Однак, у зв’язку з коронавірусів в Китаї ситуація на продовольчому ринку швидко змінюється. І українським аграріям слід враховувати ці зміни.

«Сьогодні ми не знаємо, якою буде ціна на часник, коли Китай ізольований. Чи будуть країни продовжувати співпрацю за укладеними контрактами », — каже Юліанна Мусса, директор по інноваційним програмам і розвитку ТОВ« Асоціація українських і арабських інвесторів ».

«Тому виникає питання: ціна на часник на внутрішньому ринку збільшиться вдвічі або в 5 разів? Люди припиняють використовувати китайський часник, а українського може не вистачити з двох причин. Любителі перестали його вирощувати, а одне з найбільших підприємств з виробництва часнику перестало працювати. Також в країні трохи складів для зберігання часнику. Тому до цих питань необхідно підходити комплексно і працювати не один рік.

І ось в такий момент, як зараз, особливо актуально співпрацю з малими і середніми виробниками, кооперативними кластерами, об’єднаннями. Щоб виконувати великі замовлення, необхідно об’єднуватися і співпрацювати », — вважає Юліанна Мусса.

Що стосується перспектив на світовому ринку, то аналітичний відділ Ради з питань експорту продовольства (UFEB) прогнозує, що в найближчі роки часник буде демонструвати повільне зростання і до 2022 року додасть 4%.

Азіатсько-Тихоокеанський регіон не втратить своїх позицій в часниковою темі. Тому Індія і Китай, завдяки підтримці з боку урядів цих країн залишаться основними гравцями на ринку.

У UFEB радять українським виробникам в експорті орієнтуватися на ринки Європи, країн Балтії та Північної Америки, збільшувати поставки часнику в свіжому вигляді і вирощувати сорти, які дають стрілку, наприклад, Hard neсk.

За словами власниці часниковою компанії СП «УкрАП» Анни Морозової, наступний сезон для виробників часнику в Україні повинен стати вдалим з кількох причин. По-перше, багато фермерів відмовилися від вирощування часнику, а торговельні мережі навпаки взялися продавати український часник. А по-друге, звільняється місце на світових ринках.

Згідно з інформацією Державної служби статистики України, в 2019 році посівні площею часнику склали 24,1 тис. Га, в 2018 році — 22,6 тис. Га.

При цьому основна частина посівів зосереджена в приватному секторі. Так, в 2018 році промислове вирощування становило лише 1,1 тис. Га. До того ж, в 2019 році лідер з виробництва часнику в Україні — компанія «АгроПатріот» (Одеська область) зазнала значних збитків через пожежу на підприємстві.

«Сьогодні український ринок страждає від хаотичного процесу вирощування часнику дрібними фермерами ,, які не знаючи технологічних процесів, купують неякісне насіння, що призводить до 30-60% некондиційної продукції», — зазначає Анна Морозова.

Ще одна проблема — не розвинена інфраструктура для зберігання вирощеного продукту, мало хто займається маркетинговими питаннями. Це фактори, які стримують розвиток ринку.

Питання вирощування часнику розглядатимуть під час конференції «Мільйон з гектара» , яка відбудеться 5 березня 2020 року в Одесі (Україна), в готелі «Чорне Море». Реєстрація для участі в події доступна за цим посиланням .

Оставьте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *