Точка зору: Українські аграрії втрачають перспективну нішу — переробку часнику

Український ринок на сьогоднішній день потребує продуктів переробки часнику, наприклад, в часниковому порошку. І дана ніша є саме тією можливістю, яку випускають українські агровиробники, не створюючи продукти з доданою вартістю.

Таку думку висловила керівник часниковою компанії «УкрАП» Анна Морозова, повідомляє EastFruit .

Вона підкреслила, що протягом останніх 4 років велика кількість фермерів почали вирощувати цей продукт.

«За 10 місяців 2019 роки ми не просто наростили обсяг (виробництва часнику — Ред.), А ми переступили всіх, тому що у нас почало розвиватися виробництво не тільки самого часнику, але і часниковий продуктів. Що сталося на цьому тлі з експортом? Ще 7 років тому — в 2013 році — показник експорту українського часнику дорівнював нулю. Ніхто в світі взагалі не знав, що в Україні вирощують цю культуру. У 2019 ми експортували 420 тонн часнику, закривши на 80% квоту на безмитні поставки даної культури в ЄС », — зазначила Ганна Морозова.

Вона звернула увагу на те, що в Україні на сьогоднішній день досить мала кількість промислових виробників часнику. Разом з тим, існує велика кількість фермерів, які в гонитві за швидким прибутком починають займатися часниковим бізнесом, згодом кидаючи його.

Анна Морозова також уточнила, що в Україні існують проблеми при формуванні великих товарних партій часнику.

«Ми не можемо продати його в кількості 10 кг. Адже якщо приходить замовлення, то він, зрозуміло, приходить на певний обсяг даної культури. І сьогодні досить складно зібрати необхідний обсяг по всій країні однакової якості », — сказала керівник компанії« УкрАП ».

При цьому, на думку гравця ринку, для вирішення даних проблем на українському ринку часнику на сьогоднішній день необхідна взаємодія між собою всіх виробників.

Оставьте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *