Скасування мораторію на землю підтримують тільки 30% українців

Число прихильників ринку землі трохи зросла, але більшість, як і раніше проти. Пропозиція президента Володимира Зеленського скасувати мораторій на купівлю-продаж землі сільськогосподарського призначення підтримують 31% українців. Про це свідчать дані опитування Центру Разумкова. Про це пише Чистий продукт з посиланням на інформаційне агентство «РБК-Україна».

На питання про прийняття закону про ринок землі та скасування мораторію на купівлю-продаж землі сільськогосподарського призначення до 1 грудня 2019 року негативний відповідь дали 49,1% респондентів.

Ще 7,1% заявили про байдужість до питання про ринок землі, а 12,8% вагаються з відповіддю.

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 6 по 11 вересня 2019 року серед 2018 респондентів по всій Україні за винятком окупованих територій. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

2 вересня президент України Володимир Зеленський доручив новому Кабінету міністрів до 1 жовтня внести до парламенту законопроект про ринок землі, а Верховній Раді — до зими скасувати мораторій.

До інформації: за даними опитування КМІС, Центр Разумкова та Соціологічної групи «Рейтинг», проведеного в жовтні — листопада 2018 року, більшість громадян України (72%) виступали проти купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення і тільки 13% підтримували відкриття ринку землі.

Оставьте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *