Почалася підготовка до виставки «Агропром — 2020»

Почалася підготовка до виставки «Агропром-2020». Організатори пріглашют вас взяти участь у масштабному подію АПК України. 

Ви давно цікавилися і питали про дати нового проекту. Ми отримуємо багато дзвінків і запитів з приводу участі. Щоб не мучити очікуванням, повідомляємо, що ми вже готові приймати ваші заявки на участь та інформувати відвідувачів про те, що їх чекає. Виставка 2020 року відбудеться в Дніпрі 26  —  28 лютого. 

Щорічно національна виставка агротехнологій «Агропром» збирає професіоналів, залучених в АПК для сприяння розвитку ринкових відносин. Головне завдання виставки — побудова ділових відносин, укладення контрактів, залучення внутрішніх і зовнішніх інвестицій. Саме тому організатори виставки запрошують професійну аудиторію відвідувачів, серед яких: представники фермерських господарств, агрохолдингів, приватні агрономи і фермери.


На Вас чекають: велика кількість пам’яток, насичена ділова програма і демонстрація техніки. Для учасників виставки буде унікальна можливість презентувати нові винаходи та технології своїм потенційним партнерам і споживачам. Виставка допоможе отримати багато ділових контактів за мінімум часу і продати товари, не відходячи від стенду. 


Представникам фермерських господарств виставка дасть можливість порівняти товари багатьох вітчизняних і зарубіжних виробників, побачити демонстрацію техніки, задати питання представникам виробництва і купити товари за особливими цінами.


Виставка «Агропром» вже багато років збирає повні павільйони експонентів тому, що є надійною діловою майданчиком, яка виконує основні маркетингові завдання, сприяє міжнародному співробітництву і підвищує конкурентоспроможність серед представників аграрної галузі.

Оставьте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *