Попит на біологічні засоби захисту рослин в Україні зростає

Спеціалісти провели розбір ринку біологічних препаратів та відмітили, що зацікавленість українських аграріїв біозасобами захисту рослин посилилась. Такий висновок засвідчує ріст обсягу цього ринку.

   Нині до українського Держреєстру хімікатів та добрив додано більш ніж 200 різновидів біологічних препаратів – це приблизно 10% від сукупної кількості ЗЗР. В Україні найбільше зареєстровано інокулянтів.

   Відповідно до результатів дослідження ринку, приблизно 50% площ українських угідь, що були оброблені в 2018 році біопрепаратами, знаходяться на Черкащині. У решти областей біологічні ЗЗР використовуються у меншій кількості. На Херсонщині розташовано 13,1% площ, на яких застосовувалися біопрепарати, а у Кіровоградській області показник оброблених територій становить 11,1%, і далі цей відсоток тільки зменшується.

   Про добре майбутнє ринку біопрепаратів в Україні свідчить зацікавленість, яку виявляють зарубіжні підприємства.  Наприклад, у 2018-му корпорація Sumitomo (Японія) купила одного з найбільших вітчизняних розповсюджувачів ЗЗР — «Спектр-Агро». Своєю чергою, американське підприємство TerraMax має намір розпочати виготовляти біопрепарати на українській території наступного року.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *