Експерт розповів, як вплинув карантин на вантажні автоперевезення

Карантин через поширення коронавируса на автоперевезення вантажів поки не вплинув. У разі посилення карантинних заходів по контролю транспортних засобів, водіїв насамперед необхідно забезпечити засобами індивідуального захисту (маска, рукавички, антисептик) і ТТН, щоб підтвердити звідки і куди везе вантаж.

«Поки ніяких обмежень формально введено не було. Може на рівні місцевих поборів і аферистів, принаймні, цього бояться перевізники. Але реально обмежень поки немає. Всі вантажні автоперевезення функціонують в тому ж режимі, як і раніше. Поки не будуть введені обов’язкові заходи захисту та дезінфекція транспортних засобів, я думаю, рано говорити про обмеження вантажопотоку », — зазначив  Олександр Мащенко .

Як зазначив експерт, якщо в якихось окремих регіонах України буде активне зростання епідемії вірусу COVID-19 і закриють якусь область або місто в країні, тоді можна буде говорити про ризики для вантажопотоку.

«Ми розуміємо, що якщо Одесу або Миколаїв закриють як область, то це буде істотним ударом по всьому зерновому ринку. Хоча я майже не уявляю варіантів, що закриють ж / д сполучення, тому так чи інакше вантажопотік у нас буде залишатися », — додав  Александ Мащенко.

Нагадаємо, що  Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України спільно з Офісом з просування експорту запускають онлайн-платформу для інформування підприємців-експортерів щодо  оновлень, пов’язаних з профілактичними заходами для протидії поширенню COVID -19.